Snoeren en stekkers

Tientallen, bijna honderden verschillende soorten snoeren, stekkers, connectoren en adapters voor het passend kunnen aansluiten van talloze verbindingen tussen accu's, kabels, laadsystemen, acculaders, druppelladers, op te laden apparaten en andere, kleine en grotere elektrische installaties. Voor haast alle typen verbindingen met alle typen stekkers die de markt inmiddels heeft voortgebracht, zijn hier de juiste snoeren, connectoren en aanverwante hulponderdelen te vinden: op Druppellader.com.

Het overzicht is ontzettend uitgebreid, zodat u niet lang uw werkzaamheden hoeft te onderbreken. We hebben de stekkers, adapters, snoeren, connectoren, verloopstekkers en andere hulpmiddelen voor het verbinden van haast alle denkbare oplaadmogelijkheden. Van merken zoals Ratio, CTEK, Optimate, Telwin, Noco Genius, Mastervolt, GYS en natuurlijk Victron.

Van de ene aansluiting naar de andere...? Via Druppellader.com is dat zo gebeurd

Van het ene type aansluiting naar het andere, of vice versa. Druppellader.com heeft van alle merken, maar ook van haast alle typen connecties de benodigde verbindingssnoeren en -stukken in huis. Snelkoppelingen, plugs, verlengkabels, connectoren van en naar Anderson, REMA, SB, SBE, SBX, SAE, STD, USB, GX16, Ducati, DIN, CEE, Jack, autostekker, CAN, NATO en zeer vele andere soorten connectoren en kabels; te veel om hier op te noemen, maar te vinden via het bijgaande productaanbod. We hebben ze voor de uiteenlopende voltages en ampèrages, in de benodigde formaten en van merken van hoge kwaliteit.

Bovendien bijna altijd op voorraad. 

Vragen? We helpen u graag.

 

Lees meer
Filter uw producten




















Tecmate Optimate adapter STD-SAE O17
Tecmate Optimate adapter STD-SAE O17
Met deze Optimate adapter maakt u eenvoudig van uw STD (TM/KET) aansluiting een SAE aansluiting.
SALE Tecmate Optimate adapter STD-SAE O7
Tecmate Optimate adapter STD-SAE O7
Met deze Optimate adapter O-7 maakt u eenvoudig van uw STD (TM/KET) aansluiting een SAE aansluiting. Zo kunt u accessoires met een SAE stekker aansluiten.

€16,95 €10,95

Informatie
Anderson SBX350 connector zwart - 70mm2
Anderson SBX350 connector zwart - 70mm2
Deze Anderson SBX 350 batterijstekker kunt u gebruiken om bijvoorbeeld laadapparatuur aan te sluiten aan voertuigen of machines. De connectoren hebben een diameter van 70mm2.
CTEK Comfort Connect Cig Plug
CTEK Comfort Connect Cig Plug
Dit is een snelkoppeling voor het opladen via de sigarettenaansteker of motorstekker. De accu wordt opgeladen via de 12V-aansluiting van het voertuig (sigarettenaansteker of DIN aansluiting).
Anderson SB350 / SBS350 connector grijs - 70mm2
Anderson SB350 / SBS350 connector grijs - 70mm2
Deze Anderson SB / S 350 connector kunt u gebruiken om bijvoorbeeld laadapparatuur aan te sluiten aan voertuigen of machines. De connectoren hebben een diameter van 70mm2.
Tecmate Optimate O57 adapter kabel MV Agusta naar SAE
Tecmate Optimate O57 adapter kabel MV Agusta naar SAE
U kunt deze kabel gebruiken om de connector van de MV Augusta om te zetten naar een standaard SAE aansluiting die geschikt is voor uw Optimate accu- of druppellader.
CTEK CS Connect U Terminal
CTEK CS Connect U Terminal
Snelle en gemakkelijke aansluiting voor uw CS ONE-lader, u heeft hiervoor nog wel de CS Adapterkabel nodig.
CTEK CS Connect Adapter Kabel CS One
CTEK CS Connect Adapter Kabel CS One
Met deze adapterkabel kunt u de CS One aansluiten op alle CTEK Connect accessoires. Bijvoorbeeld de CTEK Indicator.
Anderson SBE320 connector geel - 70mm2
Anderson SBE320 connector geel - 70mm2
Deze Anderson SBE 320 batterijstekker kunt u gebruiken om bijvoorbeeld laadapparatuur aan te sluiten aan voertuigen of machines. De connectoren hebben een diameter van 70mm2.
AQ-TRON Oplader Super Mini Booster
AQ-TRON Oplader Super Mini Booster
Deze Oplader is geschikt voor het opladen van de AQ-TRON Super Mini Booster. Ter vervanging en altijd handig om een extra oplader te hebben.
Anderson SB50 connector met kabel zwart
Anderson SB50 connector met kabel zwart
Deze Anderson SB50 connector kunt u gebruiken om bijvoorbeeld laadapparatuur aan te sluiten aan voertuigen of machines. Deze stekker is uitgevoerd met 100mm 10AWG siliconen kabel en M5 ogen.
CTEK Comfort Connect XLR Connector
CTEK Comfort Connect XLR Connector
CTEK XLR Connector voor Scooter en Scootmobiel - met deze accessoire kunt u uw scooter of scootmobiel met 3 pins XLR aansluiting met een CTEK acculader laden en onderhouden.
*Incl. btw
Pagina 1 van 41