Victron Cyrix Lithium Charge Relais 24/48V-120A
Nog niet gewaardeerd | Schrijf je eigen review
Levertijd:
Op werkdagen en zondag voor 22:00 besteld = vandaag verzonden!
Beschikbaarheid:
Op voorraad
De Cyrix-Li-Charge 24/48V-120A is een intelligent relais dat dient als tweede beschermingslinie voor een LiFePO4-batterij tijdens het laden van de accu met een acculader zonder VE.Bus connectie. Deze Cyrix-Li-Charge is geschikt voor 24V en 48V systemen.
Lees meer
Incl. btw
De LiFePO4-batterij: voorkomen van onderspanning, overspanning en oververhitting van de cellen
De tweede beschermingslinie bestaat uit:
- Het uitschakelen van de belasting in het geval van een naderende onderspanning in een cel.
De Cyrix-Li-Charge
De werking van de Cyrix-Li-Charge is als volgt
De Cyrix-Li-Charge koppelt de acculader met de accu (met een vertraging van 3 seconden) als:
- de Charge Disconnect-uitgang van het VE.Bus BMS hoog is, en
- als het 27,4 V (respectievelijk 54,8 V voor 48V systemen) of meer detecteert op de aansluitklem van de batterijlader, en
- als het 2V of meer op de accupool detecteert.
Als de accuspanning lager ligt dan 27V (respectievelijk 54V voor 48V systemen) ontkoppelt de Cyrix met een vertraging van 1 uur.
Inclusief aansluitkabel
Details
Systeemspanning: 24V en 48V
Maximale stroom: 120A
Eigen verbruik indien relais geopend: < 4 mA
Regelingangsspanning:
- De Cyrix koppelt aan als de regelingangsspanning hoog is (ongeveer gelijk aan de accuspanning)
Beschermingsgraad: IP54
Afmetingen: 46 x 46 x 80 mm